Hotová ganáž s príchuťou horkej čokolády. Ideálna na vrstvenie tort, zdobenie bokov a vrchu torty. Skvelé tiež ako náPlň do čokolády. Ganáž stuhne v chladničke. Ak chcete ganeche použiť ako náplň do čokolád, použite na prevzdušnenie hmoty mixér. Ak chcete hmotu použiť na potiahnutie tortu alebo chcete vytvoriť ozdobné kvapky, zohriajte hmotu v mikrovlnnej rúre na 1 minútu pri 340W. Chcete‑li zmes použiť na zdobenie cupcakov, pridajte 150 g mäkkého masla a mixujte na vysokých otáčkach 5 minút.
Balenie obsahuje: 260 g
rastlinný tuk (palmový, bambucký), rastlinný olej (repkový), cukor, odtučnený kakaový prášok, sušené odtučnené mlieko, emulgátor: E322(sója), aróma (vanilín). Halal certifikát.
| Alergény | mlieko, sója |
| Energetická hodnota kJ | 2450 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 585,4 kcal |
| Tuk | 42,0 g |
| - z toho nasýtených | 18 g |
| Sacharidy | 43 g |
| - z toho cukry | 42,0 g |
| Bielkoviny | 6,5 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,1 g |
Holandsko
| Farba | hnedá |
| Kategória: | Náplne do praliniek |
| Náplne do makróniek | |
| Ghana – ganáš | |
| Výrobca | FunCakes |
| EAN | 8720512690538 |
| Kód produktu | F54735 |